4. neděle v mezidobí, 28. 1. 2024OHLÁŠKY

Pultík

Liturgický kalendář

  • Středa 31.1. Památka sv. Jana Boska, kněze
  • Pátek 2.2. Svátek Uvedení Páně do chrámu (Hromnice)
  • Sobota 3.2. Památka sv. Blažeje, biskupa, mučedníka. Večerní mše bude s nedělní platností, s texty z následující neděle, ale bude se při ní nebo po ní udělovat svatoblažejské požehnání.

První sv. přijímání

  • Uzávěrka přihlášek byla tuto neděli 28.1.2024. V pondělí 29.1. bude schůzka s rodiči prvokomunikantů na faře v 17:00 hod. Bude se domlouvat termín pravidelných setkání a další věci.
  • První sv. přijímání bude v neděli 2.6.2024.

Úklid betléma, stromů a celého kostela

Proběhne tuto sobotu 3.2.2024 od 8:00. Čeká  nás hodně práce, prosím, přijďte a pomozte.

Duchovní cvičení na Velehradě

  • Budou se konat ve dnech 21. až 27.7.2024 (od neděle do soboty).
  • Můžete se přihlašovat v sakristii. Jste srdečně zváni.

Oznámení

Tento pátek 2.2. je první v měsíci. Ve čtvrtek před prvním pátkem otec Jiří obvykle chodí navštěvovat nemocné. Protože ale ve čtvrtek dopoledne se musí dostavit na lékařskou kontrolu, proto s návštěvami začne až odpoledne a pravděpodobně bude pokračovat i v pátek. Prosím, upozorněte na to nemocné, pokud jste s nimi v kontaktu.

Sbírka na biblický apoštolát minulou neděli vynesla 22400 Kč. Všem, kteří přispěli, patří velký dík.

Dopis otce biskupa - výzva ke kněžskému povolání

Otec biskup Pavel Konzbul se ve své výzvě obrací se na vás, kteří zvažujete vykročit ke kněžské službě. Jde o povolání, o  němž svatý farář arský říká, že má být láskou Kristova srdce. Žijeme v době, kdy se církev může pro společnost jevit jako málo čitelná. O to více potřebujeme obětavé, odhodlané a radostné kněze.

Přihlášku do kněžského semináře můžete zaslat poštou na sekretariát Biskupství brněnského do konce března 2024. Formulář přihlášky naleznete na webových stránkách biskupství.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer