4. neděle postní, 10. 3. 2024OHLÁŠKY

Pultík

Oznámení

Ve středu 13.3. bude výroční den zvolení papeže Františka.

Volby do pastorační farní rady

V současnosti až do příští neděle 17.3.2024 včetně probíhá nominace kandidátů. Na nástěnce vzadu v kostele jsou již zveřejněna některá jména s údaji o činnosti vykonávané pro farnost. Je možné nominovat kohokoliv dalšího, kdo je aktivní v naší farnosti. Podmínkou je, aby dotyčný člověk o své nominaci věděl a souhlasil s ní.

Návrhy kandidátů prosím přijďte zapsat do sakristie. Pro zapsání jmen bude možné použít i zvláštní list, který se objeví na nástěnce. Návrhy neodkládejte, do uzávěrky zbývá již jen několik dnů.

Potom budou následovat volby. O nich budete včas informováni.

Pozvánky

Srdečně zveme všechny mladé na setkání na faře. Uskuteční se po Velikonocích v pátek 5.4.2024 od 19 hod. na faře. Vítáni jsou opravdu všichni mladí ve věku od 15 do 25 let. Rádi bychom se s vámi setkali a prožili hezký večer. Setkáním bychom vám také rádi poděkovali za váš přínos a angažovanost ve farních aktivitách. Během setkání budeme diskutovat o tématech, která jsou pro vás důležitá, jak se ve farnosti cítíte, co vám farnost poskytuje a co byste ocenili. Během setkání bude k dispozici pizza a další občerstvení. Můžete pozvat i další mladé, kteří buď k nám do farnosti přestali chodit nebo chodí jen zřídka.

Zveme vás na pašije s názvem "Co se stalo s Ježíšem?". Budou se konat ve Žďáru nad Sázavou v úterý 26.3.2024 ve 20:00 hod. Představení se koná venku, trvá asi 1,5 hodiny a hrají ho herci z obou žďárských farností. Pojedeme auty. Prosíme zájemce, kteří by chtěli jet, aby se zapsali v sakristii. Odjezd od našeho kostela bude v 17:45, návrat kolem 23:00. Cena za cestu asi 150 Kč. Plakátek s dalšími informacemi je vzadu na nástěnce.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer