5. neděle postní, 17. 3. 2024OHLÁŠKY

Pultík

Liturgický kalendář

Úterý 19.3. Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie

Neděle 24.3 je Květná, začátek Svatého týdne.
Budou se žehnat ratolesti. V sobotu 23.3 večer na vigilii Květné neděle je nutné si ratolesti přinést s sebou, další den v neděli pak už budou zajištěné pro všechny návštěvníky mší svatých.

Liturgická čtení na velikonoční vigilii

Kdo má zájem číst večer v sobotu 30.3. při vigilii Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně některé z liturgických čtení, ať se přijde zapsat do sakristie.

Oznámení

Na duchovní cvičení rodin 12.-17.8.2024 v Hadince je již možné přihlašovat se zde na webu.

Máte-li zájem jet 26.3. na hrané pašije do Žďáru nad Sázavou, zapište se v sakristii. Další informace jsou na nástěnce vzadu v kostele a také zde v dřívějších ohláškách.

V kalendáři jsou volné termíny na úmysly mší svatých. Kdo má zájem, může si přijít do sakristie některý zapsat.

Volby do farní pastorační rady

Vzadu v kostele na nástěnce najdete přehled nominovaných lidí i s jejich fotografiemi, abyste si je mohli zařadit, pokud je neznáte podle jména.

Příští víkend už proběhnou samotné volby. Abyste se na ně mohli lépe připravit, vzadu u východu z kostela dostanete vzor volebního lístku, můžete si tak lépe rozmyslet, koho budete volit. Skutečný hlasovací lístek obdržíte až příští neděli, mohou na něm po dnešku ještě přibýt některá další jména. Volit do farní rady se bude šest lidí, proto při hlasování každý volič zakroužkuje 6 kandidátů z těch, kteří budou uvedeni na lístku.

Volit může každý, kdo patří do farnosti podle území nebo kdo k nám pravidelně chodí na bohoslužby a náš kostel má jako nejčastější cíl při návštěvě bohoslužeb.

Volby se budou konat v sobotu 23.3.2024  při mši v 18 hod. a v neděli 24.3.2024 při mších v 8 a 9:45 hod.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer