Farní tábor 2022

Farní tábor inspirovaný dalším dílem Letopisů Narnie Plavba Jitřního poutníka se bude konat od 6.8. do 13.8. na Fořtově louce ve Studené! Využijeme řeku!

tabor

 

Letní stanový farní tábor je akce pořádaná Sdružením Petrov, z.s., ve spolupráci s římskokatolickou farností Brno-Zábrdovice a Montessori dětskou skupinou Žabka. Konkrétní průběh tábora v přírodě bude zajišťovat hlavní vedoucí Mgr. Lucie Grůzová, Ph.D., zástupce hlavní vedoucí Vít Klouček a tým kvalifikovaných vedoucích. Po loňském dobrodružství na téma Lev, čarodějnice a skříň se znovu vrátíme do kouzelné říše Narnie a budeme pokračovat na Palubě Jitřního Poutníka..

Odjíždíme v sobotu 6. srpna 2022 ráno, hodinu a místo odjezdu ještě upřesníme. Končíme v sobotu 13. srpna 2022 dopoledne na tábořišti. Zveme rodiče, aby si přijeli své děti vyzvednout, zároveň se mohou seznámit s tábořištěm a účastnit společného programu.

Tábor je určen pro děti od 7 do 14 let. Cena tábora je 2 000 Kč pro členy Sdružení Petrov, z.s., a 2 200 Kč pro nečleny a zahrnuje dopravu, celodenní stravu, nocleh, materiál apod. a hlavně skvělou zábavu!

Přihlášku můžete vyplnit zde.

 

Od dubna začneme připravovat scénky pro podporu atmosféry, takže pokud by se někdo chtěl zapojit, určitě nám dejte vědět.

 

A také máme v plánu jarní setkání s opékáním párků (o termínu budeme informovat)!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer